Склопакети

Що таке шпроси і які вони можуть бути?

Шпросами називають декоративні панелі, які встановлюються у внутрішній частині віконного склопакета. Ширина стандартних шпросів варіюється від 8 мм до 26мм. Колірна палітра містить три класичні кольори – білий, золотий, коричневий. Крім стандартних колірних пропозицій, шпроси для вікон пвх можна забарвити в залежності від індивідуальних побажань клієнта.

Застосування шпросів в дизайні вікна це щось на зразок гурманства в харчуванні. Людина вибирає щось незвичайне, ексклюзивне, зі смаком. Завдяки цим можливостям тепер можна втілювати найсміливіші ідеї з декорування вікна, що обов’язково стане найкращим прикрасою житла.

Компанія Атлант плюс може запропонувати різні варіанти оздоблення Ваших світлопрозорих конструкцій шпросами. Різна ширина, кольори шпросів, індивідуальний дизайн. Наші менеджери можуть запропонувати великий вибір варіантів укладання шпросів. Також, клієнт може придумати унікальний, власний варіант, який буде обговорюватися з фахівцями і за загальною згодою всіх нюансів втілиться в життя у короткі терміни.

Найбільш вдалий варіант – встановлювати шпроси на білих вікнах або дверях. Якщо скрупульозно продумати поєднання кольорів шпросів і ламінованих вікон, також отримаємо дуже незвичайний, розкішний варіант! Якщо є великі вікна або вікна нестандартної форми – ідеальний варіант для творчості за допомогою шпросів! Залишається тільки вибрати орнамент за смаком.

1.  Конструктивні шпроси

Це фактично частина віконної рами, яка поділяє вікно на ділянки задуманої форми, в які окремо встановлюється склопакет. Матеріали трохи відрізняються від стандартних: використовується спеціальний профіль. Таке сегментування великого вікна, в першу чергу, забезпечує надійність великогабаритної конструкції і тільки в другу чергу, відіграє естетичну роль в інтер’єрі. Розміри таких сегментів обумовлюються відразу, так як від них залежить як зовнішній вигляд, так і функціональна сторона підсумкового варіанту.

2. Міжскляний шпроси

Такий варіант підходить як для однокамерних, так і двукамерних склопакетів. Декоративні планки з синтетичних матеріалів встановлюються прямо усередині склопакета, у вигляді вибраного орнаменту. В основному, найбільш популярними кольорами. Є варіант вибору іншого кольору, але буде розглядатися це як індивідуальний проект, за індивідуальною ціною. Є варіант тонування шпросів, що розширює діапазон творчих ідей замовника. Форма та конфігурація шпросів також може бути різною: прямі, зігнуті, фігурні. Власне, саме це забезпечує такий великий вибір можливих візерунків на вікні.

3. Фальшнакладки

Фальш-накладки наклеюються на скло або склопакет з одного або двох сторін і створюють ефект палітурки. Пластикові або алюмінієві плетіння, які клеяться на поверхню скла. Специфікою цього варіанту є те, що візерунок виступає над поверхнею скла на 2-4 см.Вибір за клієнтом – виключно виходячи з особистих уподобань! Ще одним проявом вишуканого смаку, втіленням краси і витонченості є вітражі на вікнах. Вітраж можна встановити на будь-яке вікно, незалежно від його конструкції і матеріалу виготовлення. Така ознака розкоші, на сьогоднішній день, цілком доступний для сучасного клієнта! Нерідко, вітражні вікна можна побачити навіть в офісах і ресторанах, що незаперечно додає шарму такому приміщенню.

Залишити відповідь