Фасад

Вікна надзвичайно важливі для фасадів магазинів, салонів або автосалонів через різні функції, які вони повинні надавати власнику будівлі та відвідувачу.

Вони також повинні виконувати важливу функцію безпеки, захищаючи їх від спроб крадіжок або випадкових поломок, які можуть статися.

Сьогодні засклення фасадів магазинів і торгових центрів – один з найвишуканіших декоративних варіантів оформлення зовнішнього вигляду будівлі, його фасаду або перших поверхів, на яких розташовуються торгові площі. Скляні фасади виглядають дорого, вишукано і привабливо для покупця. Вони візуально збільшують площу приміщення магазину, виставкового місця або торгового центру.

Склопакет забезпечує максимальну кількість природного світла для оптимального представлення товарів і послуг, сприяючи суттєво позитивній атмосфері, сприятливій для споживачів.

Отже, якісне функціональне скління є важливим елементом сучасного стимулювання збуту, що забезпечує значну додаткову вартість при взаємодії з потенційними замовниками.

Привабливий дизайн фасаду магазину – це візитна картка будь-якого роздрібного бізнесу.

При виборі матеріалу для скляного фасаду важливо не забувати, що це обличчя Вашого закладу, тому головне, щоб воно виглядала якісно, міцно і привабливо. Компанія «АТЛАНТ ПЛЮС» допоможе Вам у цьому!

Наші роботи:

Залишити відповідь