Ламінація

Ламінація

Інформація

Опис

Ламіновані вікна, це ті ж пластикові вікна, але покриті плівкою (ламінатом) різних кольорів. Сучасні ламіновані вікна – це високоякісні вироби, які з роками не втрачають свій колір і не вимагають щорічного фарбування і виснажливого догляду, як старі дерев’яні вікна.

Пластикові вікна з ламінуванням візуально не відрізняються від дерев’яних, а коштують набагато дешевше! Такі вироби впишуться навіть в класичний інтер’єр і прикрасять фасад будь-якої будівлі!

Наша компанія здійснює ламінацію всіх видів віконного профілю ПВХ, алюмінієвого профілю будь-якої складності.

Як ми здійснюємо ламінацію профілю?

Процес ламінації відбувається з дотриманням усіх нормативних технічних вимог під суровим контролем фахівців. На спеціальному обладнанні плівка з текстурою дерева накладається на профіль, потім під тиском і при високій температурі приклеюється до нього. Оскільки схоплювання матеріалів здійснюється на молекулярному рівні, ви можете бути впевнені в тому, що з плином часу кольоровий плівковий шар не відшарується і не деформується навіть під впливом перепадів температур і ультрафіолетових променів. Можна сказати, що такий спосіб додання пластику кольору – один з найбільш надійних і довговічних

При бажанні ви можете замовити як односторонню, так і двосторонню ламінацію ПВХ. У першому випадку плівка буде нанесена тільки на одну сторону – внутрішню або зовнішню. Такий варіант доречний, коли зсередини ви хочете бачити певну текстуру вікна, проте, будучи виконаною зовні, вона може порушити загальний вигляд будівлі. При двосторонньої ламінації ПВХ плівкою обклеюється весь профіль вікна – і зовні і всередині.

Переваги ламінованого ПВХ профілю плівками:

  • висока стійкість до механічних пошкоджень конструкцій
  • ламінація вікон під дерево
  • плівка не вицвітає на сонці
  • плівка нечутлива до опадів
  • плівка витримує температури від -80 до + 130 ° С
  • широкий вибір кольорової гами
  • двостороння ламінація профілю
  • імітація структури дерева
  • гарантія 5 років

Кольорова гумму можна переглянути на сайті виробників плівок :

Ми з радістю допоможемо Вам стати володарем самого красивого і оригінального вікна, яке нікого не зможе залишити байдужим.

Замовляйте послугу ламінації віконних профілів і створюйте в своєму будинку або офісному приміщенні ексклюзивний і неповторний дизайн.