Розсувні системи

Опис

Варіантів скління лоджій і балконів сьогодні існує чимало. А підібрати найбільш відповідний можна тільки за умови розуміння того, як вона буде використовуватися. Наприклад, алюмінієві розсувні системи зазвичай вибирають при малій площі, тоді як пластикові конструкції більше підходять для тих, хто планує організувати окрему кімнату .Подібні системи з алюмінію дозволяють економити місце при відкриванні стулок, які можуть мати досить великі розміри. Таким чином, навіть у маленькому просторі можна збільшити світлопропускну здатність вікон і балконних дверей, значно заощадивши місце.

Алюмінієвий профіль міцніший, ніж дерев’яний та пластиковий, а також має привабливі характеристики з точки зору пожежної безпеки та експлуатації: він не горить, не тріскається і не скручується з плином часу.

Розсувні стулки пересуваються плавно і безшумно, не вимагаючи додаткового місця під час відкривання і закривання, оскільки рух стулок здійснюється вздовж парапету лоджії. Ущільнення, за допомогою якого скло закріплюються і герметизуються в профілі, забезпечують надійну ізоляцію від пилу, вологи, вітру і холоду.

Лоджії і балкони з розсувним алюмінієвим склінням вирізняються не тільки довговічністю і надійністю, але й тим, що мають широку кольорову гаму, що дозволить доповнити інтер’єр оселі.