металопластикові конструкції

Штори плісе в сучасному інтер’єрі

Штори плісе – це естетична, багатофункціональна і конструктивно різноманітна деталь інтер’єру, яка використовується для вікон з спеціального полотна. Чудова альтернатива традиційним жалюзям.

Часто затребувані серед дизайнерів для оформлення стилізованого інтер’єру. Особливості плісе полягають у тому, що їх можна встановлювати не тільки на звичні віконні конструкції, а й на мансардні, стельові і похилі вікна. Даний вид жалюзі дозволить успішно вирішити завдання з оформлення віконного отвору складної форми.

На вигляд штори нагадують жалюзі, але насправді це тканина, яка зібрана в складки, подібно до гармошки. Кріплення на профіль невеликих розмірів, завдяки цьому штори майже практично не помітні. Регулювати рівень відкривання можна за допомогою ручки. Їх можна відкривати як зверху вниз, так і навпаки.

З’явившися на ринку не так давно, вони популярні серед споживачів, адже створюють вишуканий інтер’єр в будинку. Вони ефективно захищають від сонця приміщення. За конструкцією плісе представляють собою верхній і нижній карниз, між якими розташована гофрована тканина. Вона може бути найрізноманітніших відтінків, мати різні світлопроникні характеристики.

Штори плісе використовують у сучасних стилях дизайну, що сьогодні доволі розповсюджені в житлових та громадських приміщеннях. Вони можуть бути незалежною одиницею декору вікна або ж комбінуватись з іншими шторами, фіранками, ламбрекенами. Тканини, з яких виготовляється плісе стійкі до високих температур, захищають від сонячного проміння, не пропускаючи світла.

Залишити відповідь