Новини сайту


TM WDS – спонсор програми «Удачний проект» на Інтері

У 2016 році ТМ WDSзнову виступає спонсором програми «Удачний проект» на телеканалі Інтер. Перша передача з нашою участю вийде в ефір вже 27 березня.

Кожної неділі в передачі  висвітлюватимуться найважливіші критерії правильного скління на прикладі вікон WDS. Ведучий проекту звертатиме увагу глядачів на особливості підбору конструкцій для кожної окремої оселі. Ми впевнені, що аудиторія «Удачного проекту» – саме та ефективна цільова, яка дійсно зацікавлена в удосконаленні своєї домівки, і прислухається до порад професіоналів. Програма має одні з найвищих аффінітивних показників для нашої аудиторії і є платформою для спілкування саме з тими глядачами, які націлені на реновацію оселі.

Наше основне повідомлення до споживачів:Досить переплачувати за опалення. Обирайте вікна WDS, щоб максимізувати енергоефективність.

Зазначимо, що на даний момент «Удачний проект» – це єдина ремонтна рейтингова передача вітчизняного виробництва на українському телебаченні. Завдяки появі в ній ми прагнемо бути якомога кориснішими для кінцевих споживачів, надаємо справді прикладні поради, висвітлюємо доцільність встановлення енергоефективних конструкцій.


Вікна WDS 8 SERIES відповідають європейським стандартам

Початок 2016-го року ознаменувався для компанії МІРОПЛАСТ важливою подією – отриманням системного паспорта німецького інституту віконних технологій ift Rosenheim на вікна з профільної системи WDS 8 SERIES. Нагадаємо, що раніше, в 2015 році такий паспорт був виданий на вікна з системи WDS 7 SERIES.
Отримання системних паспортів на продукцію ТМ WDS – значимий етап у розвитку продуктової лінійки. В першу чергу, даний документ відкриває широкі перспективи для партнерів МІРОПЛАСТ в експорті вікон WDS 8 SERIES в країни Європи.

Системний паспорт дозволяє безперешкодно пройти сертифікацію конструкцій і отримати маркування СЕ, необхідне для реалізації продукції на європейському ринку.“Атлант плюс” вітає з наступаючими святами!

Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим Роком!

Зичимо Вам міцного здоров’я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій та задумів.

Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вамлюдей, щасливих та яскравих подій та усього самого найкращого!


Бережіть тепло та гроші!

Напевне багато хто чув про Державну цільову економічну програму енергоефективності, яка допомагає купити енергозберігаючі вікна за ціною звичайних за рахунок держави. Але не кожен зрозумів як це працює, отже постараємося в цій статті максимально детально викласти процедуру отримання відшкодування від держави на покупку енергозберігаючих вікон. Встановити «теплі» вікна за ціною звичайних можна, скориставшись державною програмою з відшкодування 30% витрат, на енергоефективність для приватних осіб (але не більше 10 000 грн на утеплення квартири або приватного будинку).