Про компанію

Історія компанії

Підприємство засноване в 1998 році. Починали з малого виробництва, що виготовляло кілька конструкцій за зміну. Сьогодні наша компанія одна з провідних у галузі виробництва та монтажу металопластикових і алюмінієвих конструкцій: віконних і дверних блоків, рам для скління лоджій і балконів, вітражів, перегородок для офісів, захисних ролет тощо.

Завдяки чіткій системі організації виробництва ми завжди можемо запропонувати своїм клієнтам максимально короткі терміни виготовлення та монтажу наших конструкцій.

«Атлант плюс» понад 10 років виготовляє вікна та двері з високоякісних та екологічних профілів ПВХ та алюмінію, що дозволяють виробляти конструкції різної форми, будь-яких кольорів і найважливіше – відмінної якості. Металопластиковий профіль забезпечує високу тепло- і звукоізоляцію, стійкість до руйнівних дій зовнішнього середовища, простоту та легкість догляду. Він не боїться морозів і вологи, не підтримує горіння, стійкий до процесу старіння, не сприяє нагромадженню вологості і розвитку грибків та є термоізоляційним матеріалом, не темніє і чудово зарекомендував себе в кліматичних умовах України.

Якісна фурнітура від німецьких виробників , склопакети з енегрогберігаючого, а також ударостійкого, тонованого, дзеркального скла задовільнять найвищі вимоги з безпеки і надійності віконних систем.

Компанія «Атлант плюс» активно розвивається. У травні 2004 року на основі автоматизованої німецькій лінії з виробництва металопластикових конструкцій введена в дію ФАБРИКА ВІКОН в м.Бровари, виробничою площею-1600 м кв. Сучасне обладнання фірми ROTOX (Німеччина), дозволяє виготовляти 15000-20000 м кв. продукції за один місяць. У березні 2005 року на основі автоматизованої італійської лінії фірми I. TECH введено новий цех з виробництва склопакетів. На площі 600 м кв. встановлено сучасне обладнання з повним циклом операцій, починаючи від миття скла і закінчуючи вторинною герметизацією склопакетів.

Маючи розширене виробництво, ми пропонуємо вигідні умови співпраці, як для роздрібних покупців, дилерів так і для великих будівельних компаній. Сьогодні в безлічі пропозицій легко загубитися і дуже складно зробити правильний вибір. Ми сподіваємося, що ставши нашим партнером, ви переконаєтесь – наша продукція саме те, що Вам потрібно.