TM WDS – спонсор програми «Удачний проект» на Інтері


У 2016 році ТМ WDSзнову виступає спонсором програми «Удачний проект» на телеканалі Інтер. Перша передача з нашою участю вийде в ефір вже 27 березня.

Кожної неділі в передачі  висвітлюватимуться найважливіші критерії правильного скління на прикладі вікон WDS. Ведучий проекту звертатиме увагу глядачів на особливості підбору конструкцій для кожної окремої оселі. Ми впевнені, що аудиторія «Удачного проекту» – саме та ефективна цільова, яка дійсно зацікавлена в удосконаленні своєї домівки, і прислухається до порад професіоналів. Програма має одні з найвищих аффінітивних показників для нашої аудиторії і є платформою для спілкування саме з тими глядачами, які націлені на реновацію оселі.

Наше основне повідомлення до споживачів:Досить переплачувати за опалення. Обирайте вікна WDS, щоб максимізувати енергоефективність.

Зазначимо, що на даний момент «Удачний проект» – це єдина ремонтна рейтингова передача вітчизняного виробництва на українському телебаченні. Завдяки появі в ній ми прагнемо бути якомога кориснішими для кінцевих споживачів, надаємо справді прикладні поради, висвітлюємо доцільність встановлення енергоефективних конструкцій.