Вентильовані фасади

З’явившись у нас зовсім недавно, вентильовані фасади з композитних матеріалів відразу завоювали популярність і у замовників, і в архітекторів. І це недивно: адже вони поєднують в собі високі експлуатаційні характеристики, широкі архітектурні можливості, сучасність, надійність, економічність. Фасадні системи, вироблені на фірмі «АТЛАНТ ПЛЮС» використовуються при необхідності високоякісної обробки фасадів і пред’явленні таких вимог:

  • Висока міцність і довговічність
  • Можливість виробництва фасадних панелей великих розмірів (1,5 м * 6м)
  • Можливість витримувати високі вітрові навантаження
  • Необхідність використання великих розмірів фасадних елементів
  • Різні варіанти використовуваних матеріалів, поверхонь і покриттів
  • Мала питома вага фасадних систем
  • Ідеально рівна поверхня фасадних систем
  • Концепція єдиної стіни (включаючи вікна, вхідні групи і інші елементи)
  • Можливість застосування фасадних систем у разі будівництва нових будинків і при реконструкції.

Вентильовані фасади – це конструкція, що складається з основної зовнішньої стіни і, встановленої на ній захисної декоративної конструкції. Для додаткового утеплення конструкцій, між стіною і панелями конструкції фасадної системи може встановлюватися теплоізоляційний шар, в цьому випадку створюється вентиляційний зазор між конструкцією декоративного фасаду і теплоізоляцією. При влаштуванні вентильованого фасаду його система працює таким чином, що зсередини будівлі назовні теплопровідність матеріалів зменшується (бетон / цегла, мінераловатний утеплювач), а паропроникність збільшується. Таке розташування матеріалів спільно з дією повітряного прошарку, де через перепад тиску відбувається постійний вертикальний рух повітря, дозволяє ефективно видаляти вологу, як з несучої стіни, так і з утеплювача, що покращує теплоізоляцію будівлі і збільшує термін служби огороджувальних конструкцій. Великою перевагою систем вентильованих фасадів є те, що поверхні зовнішніх стін не вимагають додаткової підготовки (зачищення, вирівнювання), що дозволяє скорочувати витрати особливо при реконструкції існуючих будівель. Існує багато систем кріплення навісних екранів до зовнішніх стін будинку. Для створення декоративно-захисних панелей ми застосовуємо алюміній, керамограніт.

Також на стадії узгодження ескізної пропозиції наш 3D-дизайнер допоможе замовнику підібрати колір матеріалу та максимально точно відобразити фінальний результат.