Суцільноскляні конструкції

Тільки високоякісні світлопрозорі перегородки можуть так стильно і ненав′язливо оформити робочі місця для персоналу та створити робочу атмосферу.

Скляні перегородки – це сучасний спосіб розділення внутрішнього простору приміщення на окремі зони. Скляні перегородки дають можливість отримати мобільну світлопрозору «стіну» на всю висоту приміщення від підлоги до стелі. Мобільні суцільноскляні перегородки дозволяють моделювати простір будь-якої форми.

Скляні перегородки розбивають міф про те, що стіни і перегородки обмежують творчі можливості архітекторі, вони дозволяють оперативно розділити одне приміщення на кілька функціонально незалежних приміщень меншого розміру. Вони не просто обмежують, зонують і більш оптимально організовують простір.

Більш того: такі конструкції, володіючи достатніми звукоізоляційними властивостями, здатні обмежити небажане потрапляння звуків і шумів в суміжне приміщення або кімнату.

Ці конструкції надають можливість для конструктивної перебудови приміщень з реалізацією найактуальніших дизайнерських рішень. При візуальному розмежуванні площі не перекривається доступ світла і зберігається відчуття простору.

Таким чином, ми можемо створити скляні конструкції будь-якої складності.