Меблі

Меблі – настільки звична річ в нашому побуті, без якої вже складно обійтися в житті. Меблі допомагають створювати комфорт і затишок у будинку і на відпочинку, допомагають оптимізувати робочі процеси і показати рентабельність підприємства або фірми. Це невід’ємна частина інтер’єру, яка не тільки створює комфорт, але і дарує естетичну насолоду, до того ж гарний інтер’єр – це візитна картка власників квартири, будинку або офісу.
В даний час корпусні меблі зайняли провідне місце на ринку виробництва меблів, поєднуючи в собі якість і доступність. Корпусні меблі, або модульні меблі – це вид меблів, в основі яких знаходиться жорсткий корпус. Такі меблі не потребують додаткових елементів кріплень. Даний вид меблів складається з модулів, які створюють цілий ансамбль або виступають як окремі елементи інтер’єру. До корпусних меблів відносяться: шафи-купе, кухонні гарнітури, стінки, стелажі, комоди, трюмо, столи тощо. Головна задача меблів – забезпечити максимальний комфорт в приміщенні. Корпусні меблі виготовляються з дерева, МДФ, ДСП, пластику або металу.
Переваги наших меблів:
  • різноманітність і універсальність застосування – меблі для кухонь, передпокоїв, спалень, віталень, їдалень, дитячих кімнат, меблі офісні
  • політ фантазії – необмежене використання модулів для будь-якого приміщення, різноманітність стилів і форм
  • широка кольорова палітра
  • ціна варіюється в залежності від використаних матеріалів