Гардеробні

Гардеробна система – сучасне рішення старих проблем. На відміну від звичайних шаф, гардеробні за індивідуальним проектом наповнюються майже максимально. Гардеробні, найчастіше розміщуються в окремих невеликих приміщеннях, наприклад при спальні або ванній кімнаті, або розміщують конструкцію гардеробної шафи у самому приміщенні, створюючи таким чином нове – гардеробну кімнату. В таку кімнату можна зайти, розмістити велику кількість речей, починаючи від взуття та особистого одягу і закінчуючи прасувальною дошкою і різними побутовими приладами.

Для гардеробних кімнат використовують різні системи зберігання речей: відкритого типу і з розсувними дверима, а величезна кількість аксесуарів і фурнітури дозволяє зробити простір гардеробної кімнати або конструкції найбільш функціональним: кошики, пантографи, вішалки для штанів і краваток, полки для взуття та ін.

Що б відокремити і закрити гардеробну кімнату від інших приміщень часто використовують розсувні двері для шаф-купе. Це найбільш оптимальне і зручне рішення. Підібравши гарний дизайн для них, гардеробна стане непомітним доповненням у вашому домі.

У роботі ми використовуємо наступні матеріали:

  • для корпусу: натуральне дерево (дуб, сосна, вільха, ясен), шпонований МДФ
  • для фасадів: натуральне дерево (дуб, сосна, вільха, ясен), шпонований, фарбований і плівковий МДФ, МДФ з акрилловым покриттям, дзеркала, скло, скло з малюнком
  • фурнітура: за бажанням клієнта провідних світових виробників

Всі матеріали підбираються, виходячи з побажань клієнта.

Приклади гардеробних: