З чого складається металопластикове вікно?


Атлант Плюс – виробники металопластикових вікон, дверей, лоджій, балконів та офісних перегородок. В процесі виробництва ми використовуємо лише якісні комплектуючі. Щодня по всій Україні встановлюють все більше й більше вікон та дверей, та все більше покупців обирають вікна та двері WDS, адже красиві системи вікон та дверей, розроблені для комфортного життя.

З чого ж складається металопластикове вікно? Відповідь на це питання ви отримаєте в нашій статті.

Вікна урізноманітнюють життєвий досвід, красиві та довговічні, вони покращують вигляд та стиль будь-якого дому. Якість є визначальними принципом, що стоїть за кожним продуктом, які ми виготовляємо.

Металопластикова конструкція обов’язково повинна складатися з таких основних частин

Найголовніше це рама – одиниця віконного або дверного блоку рамної конструкції, призначена для навішування стулок або полотен, яку нерухомо закріплюють до стін віконного або дверного отвору.

Якщо ваше вікно має відкриватися, тоді нам не обійтись без стулки, це рухома частина вікна, яка кріпиться до рами і складається з металопластикового профілю і склопакета. Ця частина вікна може бути різних видів і відкриватися в різних напрямках. Завдяки тому, що стулка і рама закривається дуже щільно і без перекосів, це забезпечує ідеальну герметизацію. Пластик на відмінну від дерева не розбухає від вологи, не розсихається і не коробиться на сонці.

Для поділу вікна на декілька частин і для з’єднання основних конструктивних частин вікна: стулки і рами, використовують імпост. Може бути конструкція, яка всередині немає перегородки, її називають штульпом. Дана частина конструкції необхідна для з’єднання двох стулок. Плюсом штульпового з’єднання є той факт, що штульп кріпиться до стулки (імпост кріпиться до рами, що не дозволяє досягти повністю вільного отвору при відкриванні двох стулок).

Фурнітура, а саме ручки, петлі також вважається важливим елементом вікна.

Виробництво склопакетів дуже різноманітне, адже є різні види скла. Склопакет може мати 2 скла – однокамерний і  3 скла- двокамерний, як правило камери заповнюються інертним газом, в якості герметичності, використовують спеціальну мастику, яка блокує потрапляння пилюки та вологи. Як відомо, що склопакет відіграє важливу роль в теплоізоляції та шумоізоляції.

Гумові ущільнювачі знаходяться в місцях прилягання рами і стулки, а також штапика і склопакета. Ці елементи необхідні для забезпечення герметичності.

Штапик – це конструктивний елемент, за допомогою якого склопакет утримується в стулці. Виходячи з товщини склопакета висота штапіка підбирається у відповідності до профіля.

Підвіконня, водовідлив та відкоси вважаються невід’ємним елементом вікон, без них провести якісний теплоізоляційний та гідроізоляційний монтаж практично неможливо. Традиційно ці поверхні мають бути обробленні.

Додатковими елементом вікна можуть виступати шпроси, які дозволяють вікну мати індивідуальний дизайн.