ЯКІ МАЮТЬ БУТИ ВІКНА ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ?


Власний заміський будинок дозволяє втілювати всі дизайнерські ідеї та проекти. Створюючи проект ви можете визначити розміри, форму віконних конструкції, адже саме через них вам буде відкриватися прекрасний краєвид на квітник, сад тощо.

Великої популярності набули сучасні будинки з панорамним склінням, дані конструкції дозволяють забезпечити приміщення максимальну кількість сонячного світла створюючи особливу атмосферу.

Загальний стиль інтер’єру, допоможе вам спроектувати геометричні форми віконних конструкцій. Колір вікон – залежить від дизайну, смаку і побажань клієнтів індивідуально. Для  того, щоб вікна приносили затишок і радість у будинок, працювали не один десяток років, потрібно замовляти якісний профіль, що зарекомендований на ринку. Ми радимо профіль WDS – вибір професіоналів! Рекомендації щодо розробки профілів WDS надавали кращі європейські інженери, що дозволило сконструювати відмінні технології. Комплектація якісною фурнітурою MACO дуже продумана в плані зручності і простоти користування, довговічності і досить великого люфту регулювання європейська брендова поворотно-відкидна віконна фурнітура, що дозволяє впевнитись, що обрані вікна чи то двері будуть функціонувати належним чином.

Головна функція вікон – теплозбереження. Глибина профілю, а також кількість камер у склопакеті, запорука того, що ваша профільна система буде теплішою. 80% тепла залежить від склопакета. Хороший склопакет повинен складатися з енергозберігаючих стекол, дистанція між якими, має бути заповнитися інертним газом аргоном або криптоном. Такий склопакет може мати коефіцієнт опору теплопередачі до 1,5 м2 К / Вт, що в 2 рази вище ніж вимоги ДСТУ для житлових приміщень.

Прийняття правильного рішення, дозволить створити комфорт, затишок і тепло у Вашій оселі!!! Подбайте, про те, аби  при поєднанні всіх елементів дизайну Ваш заміський будинок виглядав світлим, просторим та комфортабельним!!!

Атлант плюс готовий Вам у цьому допомогти вже сьогодні!!! Наші менеджери готові проконсультувати з питань профільної ситеми WDS та допоможемо вибрати та встановити якісні вікна Вашої мрії!