Які бувають види та варіанти кріплення москітних сіток?


Захистити будинок від комарів і мошки, які потрапляють через відкрите вікно можна, для цього існує антимоскітна сітка. Для її встановлення потрібно знати розмір вікна та його характеристику.

Це ідеальне рішення, адже виконуючи основне завдання – не пропускати зайвого в квартиру, вона також легко виймається з рамки та легко чиститься в домашніх умовах.

Функціональність

Відомо, якою набридливою може бути мошкара, нічні метелики, мухи та інші комахи, які переслідують нас з приходом теплої пори. Способи боротьби обираємо різні починаючи від навішування липких стрічок, закінчуючи спеціальними пристроями, що впливають на  настирливу живність за допомогою ультразвуку або хімічних речовин.

Використовуючи антимоскітну сітку, ви можете забути про хімічні засоби боротьби з мошкою та комарами. Адже не пропускаючи зайвих комах у будинок, ви паралельно дбаєте про свіже повітря та здоровий сон! Антимоскітна сітка це надійна перешкода на шляху проникнення в приміщення різного роду комах.

Варіанти кріплень

  • Сітка з металевим кріпленням. Фіксація москітної сітки здійснюється гнучкими металевими язичками зсередини приміщення. Ззовні зняти таку сітку не можна, це робить її практичною для застосування на перших поверхах будівель. При закритому вікні зняти таку сітку не пошкодивши практично неможливо.
  • Сітка з кріпленням на петлях. Ідеально підходить для установки в прорізи дверей, дозволяє швидко відкривати і закривати отвір антимоскітною сіткою, не роблячи при цьому демонтаж сітки. Сітка на петлях відкривається за тим же принципом, що і будь-які двері – обертаючись на петлях навколо однієї з бічних сторін.
  • Сітка з кріпленням на коробочках. Відрізняється простотою конструкції, а значить легка в експлуатації. Її можна зняти як з вулиці, так і зсередини приміщення. Для зняття з вулиці на рамці протимоскітної сітки зроблені спеціальні ручки.

Різновиди москітних сіток:

  • каркасна москітна сітка – найпоширеніший вид москітної сітки яка підходить для більшості вікон, не займає багато місця, легко встановлюється й так само легко знімається. При необхідності легко миється.
  • рулонна москітна сітка – пристрій рулонної москітної сітки схожий на жалюзі чи ролети. Сітка перебуває в алюмінієвому коробі, у касеті із пружинним або пружинно-ланцюговий натягом.. Конструкція з бічними напрямними дозволяє опускати й фіксувати москітну сітку, а потім змотувати її назад у короб.
  • москітні двері -найчастіше встановлюються на балконні двері, однак можуть бути встановлені на вхідні двері або на веранду.