Як вибрати профілі ПВХ?


Пропозиції ринку пластикових вікон вражають своєю різноманітністю – виробників, матеріалів, конструкцій, профілів та іншого.Як же серед цього великого асортименту підібрати відповідний вам продукт, щоб і прослужив довго і за ціною була цілком придатна? Часом відповісти на це питання буває досить складно. Ця стаття допоможе Вам розібратися в основних моментах, на які варто звертати увагу при покупці пластикових вікон.

ВИРОБНИК

Мабуть, перше, на що відразу звертає увагу покупець, – це фірма-виробник віконних конструкцій. Часто при виборі тієї чи іншої продукції ми покладаємося на популярність торгової марки. У разі вибору профілю ПВХ потрібно пам’ятати, що бренд не дуже впливаєте на рівні і якості теплоізоляції, а також звукоізоляції вікна. А це найважливіші характеристики, на які варто звертати увагу при покупці. Від бренду може залежати тільки загальна довговічність профілю.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Рівень і якість звукоізоляції і теплоізоляції Вашого пластикового вікна буде залежати від декількох основних параметрів конструкції. По-перше, від товщини і ширини зовнішніх стінок. Тут не важко здогадатися – чим товще і ширше профіль, тим краще буде теплоізоляції. Тонкостінні профілі ПВХ зменшують звуко- і теплоізоляцію, ударостійкість, стабільність і впливають на довговічність конструкції в цілому.

По-друге, від кількості профільних камер. Справа в тому, що збереження тепла і опір холодним поступальним потокам залежить від того, скільки повітряних камер має профіль ПВХ. Стандартно, профілі ПВХ мають від трьох до шести камер. Кількість камер саме по собі не забезпечує хорошу теплоізоляцію. На ділі вона залежить від якості склопакета, який і буде захищати Ваш будинок від шуму і холоду.

ДИЗАЙН

Здавалося б, що можна придумати нового в дизайні пластикового вікна? Але немає, в сфері модернізації та вдосконалення форми і дизайну профілів ПВХ весь час здійснюються нові розробки. Великий попит на віконні конструкції і все нові і нові вимоги споживачів змушують виробників всіляко модернізувати і покращувати свої профільні системи.

Так сьогодні Ви можете вибрати технічні габарити вікна, плавність або чіткість ліній профілю, різноманітні конструктивні особливості, матове або глянсове покриття поверхні і багато іншого.

КОЛІР

Окремо хочеться сказати про колір ПВХ профілів. На ринку ми можемо побачити віконні конструкції стандартного білого кольору і навіть не задумаємося про вибір кольору наших майбутніх вікон. Але насправді навіть білий колір пластикових вікон налічує близько 200 відтінків, що робить віконні профілі різноманітними і відмінними один від одного.

Колірна гамма дозволяє вибирати профілі з найрізноманітніших квітів, які ідеально впишуться в Ваш інтер’єр.

Крім того, багато виробників надають можливість замовити профілі ПВХ в іншому, відмінному від білого, кольорі. Її різновиди дозволять зробити Ваші вікна оригінальними і незвичайними. Наприклад, можна замовити віконні конструкції кольору натурального дерева.

КЛАС ПРОФІЛЮ

Як було сказано раніше, теплоізоляція залежить зокрема від камерності профілю. Природно, що у кожного окремого виробника профілів ПВХ будуть свої особливості в конструкції і дизайні віконних профілів. Загальна класифікація за профілів кількості повітряних камер приблизно така:

  • “3” повітряних камери – 60 мм;
  • “4” повітряних камери – 60 мм;
  • “5” повітряних камер – 70 мм;
  • “6” повітряних камер – 70 мм.

Вибираючи профіль, слід звертати увагу на його клас. Від нього буде залежати наповнення і комплектація вікна, а також вартість готового виробу. Профілі повинні відповідати вітчизняним сертифікатам якості.

Якщо у Вас все-таки виникли труднощі у виборі металопластикових вікон, Ви завжди можете звернутися до консультантів. Досвідчені і висококваліфіковані, вони допоможуть Вам зробити правильний вибір і довго радіти красивою, теплою і надійною пластиковою віконною конструкцією.