Ущільнювальна гума WDS


Ущільнювач для ПВХ вікон заслуговує на особливу увагу, оскільки він виконує роль ізолятора, що захищає житло від зовнішніх шумів, попадання вологи, вітру, холоду і т. П. За останні роки жителі сучасних будинків і квартир все частіше використовують пластикові вікна, що мають вигідні відмінності від аналогів по частині функціональності і практичності. Проте з часом будь-яка річ і механізм виходить з ладу, і пластикові вікна – не виняток з правил. Механізм вікна, ущільнювальні гумки та інші складові елементи сучасних віконних систем періодично потребують технічної підтримки з боку людини.

Опис і характеристики

Крім холоду, вуличного шуму, опадів, гумки ущільнювачів для пластикових вікон запобігають потраплянню чого-небудь всередину приміщення. Також ущільнювач захищає фурнітуру від конденсату, що сприяє її руйнуванню. Приділяти увагу експлуатаційним характеристикам, терміну служби елементів ущільнювачів вікон варто в обов’язковому порядку. Варто також оцінювати переваги, якими володіють ущільнювачі пластикових вікон.

Переваги ущільнювачів:

  • Міцність, схожа за своїми властивостями з вулканізовані каучуком;
  • Можливість використання при широкому температурному діапазоні, що коливається в межах -40-55 ° С;
  • Стійкість до деформування; • Широка область застосування;
  • Екологічність (не виділяються токсини, відсутня реакція на кислоти);
  • Тривалий термін експлуатації без втрати початкових захисних якостей (до 20 років і більше);
  • Можливість вибору оптимального кольору ущільнюваного матеріалу, ідентичного віконних рам.

Заміна гуми на вікнах

З настанням зими багато домовласників виявляють, що основним джерелом тепловтрат в буинку стає пластикове вікно. Виявлені протяги і продування свідчать про порушення герметичності віконної конструкції, яка на щастя, легко відновлюється. Найпоширеніша причина виникнення протягів в пластиковому вікні – втрата еластичності гумовим ущільнювачем. Ремонт вікон в даному випадку досить простий і в заміні гуми на нову.

Для чого потрібні віконній ущільнювачі

Гума для вікон – елемент конструкції, що забезпечує вікну щільність притиску стулок і герметичність. Як і інші комплектуючі для вікон, ущільнювач потребує своєчасного догляду , який впливає не тільна на тривалість його експлуатації, а й на її якість. Обслуговування ущільнюваної гуми не відніме багато часу і полягає в : Очищення ущільнювача від забруднень. Проводиться, як мінімум кілька разів на рік – восени і навесні. В якості миючого засобу найкраще використовувати спеціальні розчини для чищення пластикових вікон або зазвичай мильний розчин. Важливо відзначити, що абразивні (порошкові) і засоби до складу яких входять агресивні кислоти, застосовувати категорично заборонено. Важкодоступні місця можна очистити за допомогою звичайних призначених засобів для миття вікон. Змащування спеціальним гелем. Після ретельного очищення і просушування, гуму необхідно обробити спеціальним силікономістким мастилом, яке допоможе повернути виробу необхідну еластичність.

Однак, служби навіть самого якісного ущільнювача набагато менший терміну експлуатації самого вікна, тому для збереження останнім своїх експлуатаційних якостей, ущільнювальну гуму після тривалого використання доводиться міняти Відбувається це в кілька етапів:

  • Видалення старої гум
  • Укладання нового ущільнювача
  • Підгонка і обрізка
  • Проклеювання стиків і з’єднаня.

Через брак практичного досвіду, цю процедуру краще всього довірити фахівцеві, який не тільки правильно встановить віконний ущільнювач, а й дасть рекомендації по догляду за виробом.

Поради з ущільнення вікон

Перш ніж ви підете купувати ущільнювачі для вікон, проглянете всі щілини і виміряйте їх довжину та ширину. Напевно є вузькі щілини і широкі теж. Де у нас щілина вузенька 2—3,5 мм, потрібно приклеїти самоклеюче гумове прокладення заввишки 4 мм і шириною 9 мм. Якщо говорити про ПВХ, поліуретан і так далі, то план роботи той же. Як ви вже помітили, цей ущільнювач не фігурний, а виглядає при розрізі як прямокутник. Ним можна обклеювати вікна в два шари. Більше шарів накладати не рекомендується, якщо все-таки необхідно, то для великих щілин треба купити гумовий ущільнювач по розмірах.

Якщо говорити про ПВХ, поліуретан і так далі, то план роботи той же. Як ви вже помітили, цей ущільнювач не фігурний, а виглядає при розрізі як прямокутник. Ним можна обклеювати вікна в два шари. Більше шарів накладати не рекомендується, якщо все-таки необхідно, то для великих щілин треба купити гумовий ущільнювач по розмірах.