Що таке мультифункціональний склопакет?


Використання мультифункціонального скла поєднує  в собі функції сонцезахисту та енергозбереження разом. За останні роки це скло користується високою популярністю.

Мультифункціональне склопакет – це склопакет на який наноситься тонкий шар металу, дозволяючи відображати тепло в приміщення та зберігати прохолоду в літній час, при цьому він залишається максимально прозорим.

Досі вдалося розв’язати одну проблему встановлюючи багатокамерні склопакети з И-стеклом (енергозбереженням). Завдяки напиленню іонів срібла, тепло, що накопичується у будинку, відбивається від поверхні скла И-стекла. Таке скло допомагає взимку, але коли приходить літо то світить сонце і нагріває кімнату.

Так або інакше в приміщенні, при будь-якому склінні основна втрата тепла через скло, в холодний час, так і в літню пору року, потрапляє неприємне тепло. Мільтифункціональне скло працює постійно.

Сонцезахистна літня функція полягає у тому, що дане скло добре захищає від жари. Склопакети відбивають назовні сонячні промені і біля 58% теплової енергії не потрапляє в приміщення , але і на ефект кондиціонера не варто розраховувати.

Зимова функція в холодну погоду скло працює за принципом енергозберігаючого склопакета. Срібне покриття відбиває теплове випромінювання, приміром від опалювальних приладів, утримуючи тепло усередині приміщення.

Принцип роботи мультифункціонального  скла

На поверхню скла наноситься металеве покриття, мультифункціональне  покриття складається з декількох шарів. Молекули кожного шару наносяться хрест на хрест і це дозволяє йому працювати на дві сторони.

Переваги такого скла полягають у захисті кімнати від нагрівання, збереження тепла зимою, прозорість з середини, незначна дзеркальність зовні, зменшення витрат на опалювання,  покращення мікроклімату в приміщенні, збереження меблів і шпалер від вицвітання. Недоліком є висока ціна, в порівнянні із звичайними склопакетами.

Отже, можна зробити висновок, що мультифункціональне скло – це відмінне рішення для жителів великих міст та передмістя. Даний склопакет відповідає усім необхідним і чудово підходить як в квартири так і в будинки, так само і офіси. Пакет з належними функціями допоможе заощадити на опалення і зменшити вірогідність конденсату на вікнах. Також не варто залишити без уваги звукоізоляційні властивості і рівень міцності склопакета, такі покзники набагато вищі, у порівнянні з звичайними склопакетами.

Склад мультифункціонального скла

До складу мультифункціонального скла входить шар срібла. Його товщина скрупульозно підбиралася командою кваліфікованих фахівців, щоб в результаті вийшла максимальна прозорість. При використанні скла такого типу відбувається перекриття максимального теплового діапазону. Скло інноваційного типу може з легкістю зберегати в приміщенні тепло в зимову пору і не затримувати його потік з вулиці в літню спеку. Склопакет такого типу прослужить вам не менше двох десятків років. Мультифункціональний склопакет, який пропонується нашою компанією, має безкомпромісну якість.

На сонячному боці термометр за двокамерним пакетом, який відрізняється підвищеними енергозберігаючими параметрами, буде показувати, наприклад, 35 градусів Цельсія, в той час як за мультифункційним відмітка градусника наблизиться всього до 25 градусів Цельсія. Така різниця є досить відчутною.

Мультифункціональний склопакет – це відмінне рішення забезпечення теплом та затишком у Вашому домі!!!