Переваги розсувної системи


За останні роки розсувні системи, все частіше використовуються в сучасному інтер’єрі. Своє визнання системи отримали завдяки хорошим експлуатаційним характеристикам, а також економії простору. В цих аспектах вони відрізняються від звичайних поворотно-відкидних систем, які використовують для масового скління.

Розсувна система, досить проста у використанні. Повернувши ручку вверх і легким рухом перемістити стулку в сторону за допомогою спеціальних шарнірів.

Визначимо головні переваги поворотно-відкидних систем.

1.Економія простору

Лоджія, так само як і балкон в більшості випадків має досить невелику ширину. Таким чином, для розорювання звичайного вікна потрібно переходити з місця на місце, протискуючись між відкритою стулкою і стіною. Крім цього, стулка може просто не мати можливості розкритися повністю, тому що буде впиратися в стіну. При установці розсувних металопластикових вікон ця проблема повністю вирішується за рахунок того, що відкривання вікна відбувається в одній площині.

2. Теплоізоляція і герметичність

Розсувні металопластикові вікна можуть забезпечити високий захист від холоду і шуму; їх не буде продувати завдяки застосуванню стандартних ПВХ-профілів, а також енергозберігаючого склопакета. Таким чином, розсувні металопластикові вікна можуть встановлюватися не тільки в неопалювані лоджії / балкони, а й в дитячу чи іншу житлову кімнату

3. Висока прозорість

Розсувні вікна дозволяють робити стулки з широкі. Склопакет в конструкції може бути встановлений без будь-яких поздовжніх перекладин-підсилювачів з профілю. Тобто ніщо не обмежуватиме огляд і природне освітлення

4. Надійність і довговічність

Розсувні металопластикові вікна зберігають первісну геометрію конструкції протягом довгих років: провисання виключено у зв’язку з тим, що стулка знаходиться не в вертикально підвішеному стані, а встановлена ​​на роликові каретки, виконані з високоміцних матеріалів. Рейки, в свою чергу, також мають жорстку основу і кріплення.

Розсувні вікна дозволяють використовувати Ваш простір більш вільно і раціонально!