Навісні вентильовані фасади


Часто власники будинків з цегляними та бетонними стінами ламають голову, як оздобити фасад будівлі, щоб він надавав відмінну теплоізоляцію, надійно захищав стіни помешкання від несприятливих умов зовнішнього середовища, створював привабливий зовнішній вигляд. Пропонуємо вашій увазі систему вентильованих фасадів .

Не так давно український ринок почав пропонувати навісні вентильовані фасади (НВФ) або вентильовані фасадні система (ВФС). Як результат дані системи завоювали популярність серед проектувальників та замовників, адже використання ВФС забезпечує реконструкцію старих і оздоблення нових будівель.

З чого ж складається вентильовані фасади? Ми дамо відповідь Вам на це питання?

  1. Підконструкції
  2. Ізоляційного шар
  3. Зовнішнього оздоблення

Найчастіше використовують підконструкції з алюмінієвих профілів, ізоляційного шару у вигляді утеплювача з мінеральної вати ,що стосується для зовнішнього оздоблення тут вибір різноманітний від алюмінієвих композитних панелей до природного каменю.

Слід відзначити, що застосування регульованої системи алюмінієвої підконструкції не потребує попереднього вирівнювання стін будівлі. Між утеплювачем та зовнішньою панеллю утворюється вентильована дистанція, яка уможливлює вільну циркуляцію повітря між ними.

Вентильовані фасади мають істотну перевагу: оздоблена ними стіна може “дихати”. Завдяки цьому мінімальним є ризик конденсації водяної пари.

Даний фасад має багато переваг:

  • забезпечує природну вологість повітря та сталу температуру в приміщенні
  • створює додаткову звукоізоляцію,
  • зменшує можливість виникнення грибків, тож навіть люди з алергією почуватимуться комфортно у будівлі, оздобленій вентильованими фасадами.

Окрім того, вентильовані фасади є ідеальними рішенням не тільки для утеплення, але й для надання будинку сучасного вигляду. Використовуючи різні оздоблювальні панелі, архітектори створюють вражаючі будівлі.

Кожен будівельник запевнить Вас, що Ви не помилитеся. Адже ви не просто вибираєте вентильовані фасади, а сучасне європейське рішення для Вашої будівлі, яке приваблює зовнішнім виглядом і гарантує тепло і затишок.

Завітайте до нас, наші кваліфіковані працівники завжди готові Вам допомогти, у виборі європейського рішення для вашої будівлі.