Ламінація металопластикових конструкцій


Сучасні ламіновані вікна – це високоякісні вироби, які з роками не втрачають колір і не вимагають щорічного фарбування, як старі дерев’яні вікна. Щоб додати палітру кольорів у вашій оселі, ми пропонуємо ламінацію під дерево та широку палітру кольорів для віконних та дверних конструкцій. Скористайтеся цікавою можливістю виконати вікна в будь-якій колірній гаммі, орієнтуючись на особливості вашого інтер’єру.

WINSHIELD

Плівка ПВХ / ПММФ розроблена спеціально для ламінування вікон, дверей, панелей та інших виробів як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Плівка стала популярною завдяки своїм унікальним дизайнерським якостям, міцності, гнучкості, надійності та простоті у використанні. Протягом багатьох років вона не потребує будь-якого додаткового догляду, зберігаючи при цьому чудовий зовнішній вигляд. Плівка ПВХ WINSHIELD пропонує нові можливості декорування профілів та панелей:

  • кольори, дизайн і текстури стають окрасою для будь-яких будівельних елементів і надають їм елегантного та неповторного вигляду;
  • вікна та двері, ламіновані плівкою, підкреслюють архітектурний стиль;
  • широкий вибір дизайнерських рішень
  • віконно-дверні конструкції, декоровані WINSHIELD більш гармонійно та естетично поєднуються з інтер’єрами та екстер’єрами приміщень, створюючи оригінальний дизайн.

Відмінні дизайнерські властивості WINSHIELD є основним, але не єдиним її призначенням.

WINSHIELD – це двошарова ПВХ-плівка. В основі її структури полівінілхлорид (ПВХ). Зовні WINSHIELD вкрита прозорим поліметилакрилатом (ПММА). Акрилове покриття гарантує нечутливість до перепадів температур (погодостійкість), а також захист від вигорання під впливом шкідливого випромінювання. Завдяки поліметилакрилату WINSHIELD придатна для зовнішнього застосування та є довговічним матеріалом. Наступне покоління WINSHIELD PVDF є тришаровою плівкою ПВХ + ПММА + ПВДФ.

Полівінілденфторид (ПВДФ) значно підвищує ступінь захисту ПВХ плівки від ультрафіолетового випромінювання та погодних впливів. WINSHIELD PVDF є більш стійкою до екстремальних умов довкілля, UV ( ультрафіолетового ) випромінювання та більш довговічною в експлуатації ПВХ-плівкою