Для чого використовують віконні провітрювачі?


Віконний провітрювач встановлюють у віконні рами в офісах, квартирах, котеджах для забезпечення приміщення свіжим повітрям. Сучасні будинки приділяють особливу увагу організації повітрообміну. Організувати нормальний приплив свіжого повітря при нових, герметичних вікнах можна за допомогою пасивного припливного пристрою, а саме віконного провітрювача. Такий прилад позбавляє необхідності відкривання вікон, при цьому зберігаючи доступ свіжого повітря без вуличного шуму та без протягів. Спеціально розроблена конструкція провітрювача забезпечує його зручне використання, а вбудований пиловий фільтр забезпечить надходження чистого повітря в приміщення.

Для чого потрібні провітрювачі?

 

  • За день повністю оновлюється повітря в квартирі;
  • Відводиться використане повітря з кухні та вологе з ванної кімнати через вентиляцію;
  • Зникають подразники хвороб, які виникають по причині затхлого повітря (алергія і таке інш.);
  • З вікна чи провітрювача не дує, тому що холодне повітря направляється в простір під стелею;
  • Якщо у Вас індивідуальне опалення при відкритому вікні батареї починають працювати більш інтенсивно (витрачаючи більшу кількість газу), при використанні провітрювача холодне повітря не попадає на обігрівач, а рівномірно перемішується з повітрям кімнати;
  • Провітрювання відбувається при закритому вікні (швидкість провітрювання ви можете відрегулювати самостійно).

 

Віконні провітрювачі умовно поділяються на такі види:

 

  • АВТОМАТИЧНИЙ ПРОВІТРЮВАЧ ДЛЯ ВІКОН

Даний пристрій обладнується гігрометром або маятником, що діє самостійно. Завдяки такому провітрювачу свіже повітря потрапляє до приміщення цілодобово, незалежно від погодних умов та перепадів температури. Він обладнується додатковим регулятором потоку та запобігає надмірному пропусканню повітря при сильних поривах вітру.

  • МЕХАНІЧНИЙ ВІКОННИЙ ПРОВІТРЮВАЧ ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Механічний клапан – це система, що дозволяє вручну контролювати потік свіжого повітря. Ви можете змінювати положення затвору клапану, що знаходиться всередині провітрювача. За необхідності цей клапан можна повністю перекрити або регулювати кількість та напрям потоку повітря. Зовнішня накладка провітрювача обладнана системою захисту від пилу та атмосферних опадів.

  • АКУСТИЧНИЙ ВІКОННИЙ ПРОВІТРЮВАЧ

Даний пристрій складається з внутрішнього клапану та зовнішньої накладки. Він обладнується звуковими мембранами, що мають різну товщину. Головною перевагою акустичного провітрювача є можливість максимально знизити рівень зовнішнього шуму. Даний різновид провітрювачів є незамінним для мешканців великих міст.

  • ВБУДОВАНИЙ ПРОВІТРЮВАЧ НА ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Вбудовані провітрювачі виготовляються  з алюмінію та нічим не відрізняються від механічних приточних пристроїв. В конструкцію даного приладу входить клапан відкриття та захисна сітка від комах. Встановлення вбудованих провітрювачів відбувається під час виробництва або на готові вікна з заміною склопакета.