Чому варто обирати скляні двері?


Плануючи ремонт у квартирі чи будинку, або переробляючи інтер’єр офісу, часто виникає бажання кардинально замінити все, включаючи перепланування, яке забезпечить максимум простору та світла. Технологічний процес розвивається шаленими темпами, якщо коли скляні двері здавалися важким і складним процесом виготовлення, то на сьогодні скляні двері в будинку підкреслюють елегантність, виваженість, простоту і практичність.

За своїми характеристиками скляні двері не поступаються, а в деяких аспектах навіть переважають над дерев’яними дверима. Вони забезпечать вашу квартиру максимально світлом. Все частіше зустрічаються в інтер’єрах, а головне, що вони стали незамінні у оздобленні ванної кімнати, саун і лазень через свою вологостійкість. Двері скляні конструктивно володіють такими якостями як: звуконепроникність, шумоізоляція, безпека, екологічність, ударостійкість. Своє застосування вони знаходять в приватних будинках, квартирах, сучасних офісах, магазинах та ресторанах. В житлових приміщеннях скляні двері додають затишок і тепло, відмінно вписуючись як у внутрішній інтер’єр так і у фасад будівлі. Надійні і солідні скляні двері при цьому виглядають витонченими і елегантними. Найголовніша їх перевага – індивідуальність.

Сучасні технології виробництва передбачають широкий вибір фурнітури для оптимального розміщення вибраної конструкції, забезпечивши надійність і зручність в експлуатації. При установці скляних дверей, необхідно приділити увагу вибору фурнітури та систем кріплення. Вони повинні бути надійні і довговічні, а також відповідати виду обраних двері. Всі кріплення повинні бути виконані якісно, ​​тому що в противному випадку є ймовірність того, що конструкція може вийти з ладу.

Конструкція виготовляється з міцного загартованого скла, яке кріпиться до алюмінієвої рами, скло може бути прикрашене малюнками, найчастіше це тонування, піскоструй, мозаїка, додавання декоративних елементів.

Скляні двері мають низку різновидів. Зокрема, їх поділяють на три групи, в залежності від способу кріплення та відкривання:

  • Розпашні двері
  • Розсувні двері
  • Маятникові двері

В житлові приміщення встановлюють перших два різновида скляних дверей. Для ванної кімнати найкраще пасують саме розпашні двері, хоча все залежить від проету кімнати та її функціонального призначення.

Розсувні двері відрізняються тим, що дозволяють суттєво зекономити площу приміщення завдяки своєму особливому способу відкривання. А от маятникові двері зазвичай можна помітити у приміщеннях загального користування де спостерігається особливо високий потік людей – в державних установах, аеропортах, вокзалах тощо.

Звертайтесь в нашу компанію і Вам допоможуть зробити правильний вибір. Наші фахівці виїдуть на заміри і допоможуть обрати скляні двері, які найкраще пасуватимуть та функціонуватимуть в вашому інтер’єрі!!!