Чи можна встановлювати металопластикові конструкції в зимовий період?


Період зими мало у кого асоціюється з будівельними та ремонтними роботами. У даній статті ми з’ясуємо, чи можна все ж таки встановлювати металопластикові конструкції в зимовий час, як це робити правильно та якісно.

Якісна і грамотна установка вікон може проводиться в будь-який час року, в тому числі і взимку! Єдиним обмеженням є температура повітря нижче -15 ° С, так як монтажна піна буде гірше розширюватися і застигати при більш низьких температурах. При морозах слабкіше -15 ° С установка вікон проводиться з використанням спеціальних «зимових» коштів монтажу. Так, «зимова» монтажна піна має більший коефіцієнт зчеплення з поверхнею і успішно використовується для установки вікон.

Під час установи взимку приміщення швидко охолоджується, але при дотриманні технології установки професійними монтажниками, віконний проріз може бути відкритим всього 20-40 хвилин. За  такий час приміщення не встигне охолодитися, а пластикові вікна будуть закріплені в віконному отворі.

Зимова установка вікон має певні переваги, адже продування, тепловтрати, дефекти проявляються в процесі монтажу і зразу ж усуваються.

Якісний монтаж віконних конструкцій  має серйозний вплив на довгостроковість і їх тривалість експлуатації, тому дуже важливо дотримуватися головних правил зимового монтажу і Ваші вікна будуть затишні, надійні, довговічні.

Не затягуйте з встановленням сучасних функціональних конструкцій, які надійно Вас захистять від несприятливих зовнішніх впливів. Пам’ятайте, щоб вікна служили бездоганно, справляючись з усіма покладеними завданнями на них, необхідно дотримуватись правил установки металопластикових конструкцій та застосування надійних монтажних матеріалів.