АВТОМАТИЗОВАНІ ВОРОТА, ПРИНЦИП РОБОТИ ТА ВИБІР ВОРІТ


Автоматизовані ворота – є професійним рішенням різних завдань , пов’язаних із забезпеченням комфортного доступу та запобігання несанкціонованого проникнення до приватної території. Це найважливішим елемент огорожі, з незапам’ятних часів застосовуються для огорожі певної приватної власності,тобто: у приватних будинках, приміських будинках, дачах, котеджах, в різних бізнес-центрах, на об’єктах промислово-будівельного характеру, ангари і так далі. Не так давно, використовувалися звичайні в’їзні ворота, які доводилося відкривати вручну і ходити з місця на місце для того, щоб просто відкрити і закрити для конкретної мети, припустим поставити машину в гараж. Щодо їх практичності багато чого тут не розкажеш, однак навіть у їх використанні був якийсь плюс, іншими словами доступність брала верх, цінова категорія коливалася в розумних межах і дозволити їх міг собі практично кожен. Але галузь автоматизації не стоїть на місці, і ось через певний період часу з’являються на ринку спеціалізовані ворота, які славляться своєю практичністю.

Що собою представляють автоматизовані ворота?

Автоматизовані ворота – зручність та надійність,профрішенням любих завдань,зв’язаних із забезпеченням комфортного  доступу та  запобігання несанкціонованого проникнення  до приватної території.Найголовнішим є те, що вони можуть автоматично відкриватися і закриватися коли це знадобиться, так само вони забезпечують безпеку і комфорт своїм власникам. Установка автоматики подібного роду значно спрощує управління тим або іншим приміщенням.

Автоматика для відкатних та розпашних воріт забезпечує зручністьнадійність і гарантує безпеку управління воротними механізмами, а також дозволяє контролювати доступ на закриту територію.

  •     Зручність. Відкрити ворота можна не виходячи з машини чи будинку одним натисканням на кнопку пульта дистанційного керування;
  •     Безпека. Автоматизовані ворота оснащені системою безпеки: при виникненні ризику наїзду ворота припиняють рух;
  •     Надійність. Пристрої автоматизації продовжують термін служби воріт, так як сприяють плавному прискоренню і уповільненню на початку і в кінці маневру.

Принципи роботи автоматизованих воріт

Існують два види найбільш популярних автоматичних воріт, для широких і великих конструкцій використовується — гідравлічний привід, а для звичайних стандартних розмірів — електричний привід.

Головні переваги автоматизованих воріт:

  • Практичність і проста установка обладнання
  • Безпечна експлуатація
  • Є можливість виготовлення під замовлення потрібних габаритів
  • Легкість відкриття в разі проблем з обладнанням
  • Використання дистанційного контролю
  • Безшумність

Під час вибору воріт необхідно подбати про правильність вибору того чи іншого виробу в першу дуже потрібно знати для яких конкретних цілей вибирати продукт, звернути увагу не тільки на різноманітність виробів, а так само слід вибрати кваліфікованих фахівців, які розбираються в цій сфері,варто звернути увагу на гарантії і репутацію компанії, що надає продукт.

Хоч автоматичні ворота і не вимагають особливої уваги, але все ж не варто забувати і про сервісне обслуговування воріт. Зазвичай таке обслуговування проводиться раз на рік і фінансово не обтяжливо. Фахівці проведуть діагностику і при необхідності виконають дрібний ремонт або налаштування автоматики.