Останні статті


Що таке шпроси і які вони можуть бути?

Шпросами називають декоративні панелі, які встановлюються у внутрішній частині віконного склопакета. Ширина стандартних шпросів варіюється від 8 мм до 26мм. Колірна палітра містить три класичні кольори – білий, золотий, коричневий. Крім стандартних колірних пропозицій, шпроси для вікон пвх можна забарвити в залежності від індивідуальних побажань клієнта.

Застосування шпросів в дизайні вікна це щось на зразок гурманства в харчуванні. Людина вибирає щось незвичайне, ексклюзивне, зі смаком. Завдяки цим можливостям тепер можна втілювати найсміливіші ідеї з декорування вікна, що обов’язково стане найкращим прикрасою житла.

Компанія Атлант плюс може запропонувати різні варіанти оздоблення Ваших світлопрозорих конструкцій шпросами. Різна ширина, кольори шпросів, індивідуальний дизайн. Наші менеджери можуть запропонувати великий вибір варіантів укладання шпросів. Також, клієнт може придумати унікальний, власний варіант, який буде обговорюватися з фахівцями і за загальною згодою всіх нюансів втілиться в життя у короткі терміни.


Правила монтажу та експуатації підвіконня

Правила експлуатації підвіконь 

  1. Підвіконня призначені для експлуатації тільки всередині приміщень, при температурі не вище 60 ° С і вологості не більше 75%.
  2. У процесі експлуатації уникайте ударів на підвіконня.
  3. Уникайте дії на поверхню підвіконня колючими чи ріжучими предметами.
  4. Не ставте на підвіконня нагрівальні чи опалювальні прилади.
  5. Не допускайте утворення конденсованої вологи на склі вікна, тарі з водою (кулерах, скляних бутлях і т.д.), якщо вони стоять на підвіконні. Вода, стікаючи на підвіконня протягом деякого часу, може спричинити точкові здуття плівки.
  6. Не ставте безпосередньо на підвіконня квіткові горщики з глини, що мають пористу структуру, Використовуйте для цього підставки або блюдця з гладкою поверхнею.
  7. Не використовуйте для очищення підвіконня миючі засоби, що містять абразивні частинки.
  8. Не допускайте тривалого впливу прямих сонячних променів на підвіконня. Звичайне скло затримує ультрафіолет. Однак, якщо вікно відчинене протягом довгого часу, дія прямого ультрафіолетового випромінювання може спричинити втрату кольору і цілісності покриття підвіконня.

Штори плісе в сучасному інтер’єрі

Штори плісе – це естетична, багатофункціональна і конструктивно різноманітна деталь інтер’єру, яка використовується для вікон з спеціального полотна. Чудова альтернатива традиційним жалюзям.

Часто затребувані серед дизайнерів для оформлення стилізованого інтер’єру. Особливості плісе полягають у тому, що їх можна встановлювати не тільки на звичні віконні конструкції, а й на мансардні, стельові і похилі вікна. Даний вид жалюзі дозволить успішно вирішити завдання з оформлення віконного отвору складної форми.

На вигляд штори нагадують жалюзі, але насправді це тканина, яка зібрана в складки, подібно до гармошки. Кріплення на профіль невеликих розмірів, завдяки цьому штори майже практично не помітні. Регулювати рівень відкривання можна за допомогою ручки. Їх можна відкривати як зверху вниз, так і навпаки.


Переваги розсувної системи

За останні роки розсувні системи, все частіше використовуються в сучасному інтер’єрі. Своє визнання системи отримали завдяки хорошим експлуатаційним характеристикам, а також економії простору. В цих аспектах вони відрізняються від звичайних поворотно-відкидних систем, які використовують для масового скління.

Розсувна система, досить проста у використанні. Повернувши ручку вверх і легким рухом перемістити стулку в сторону за допомогою спеціальних шарнірів.

Визначимо головні переваги поворотно-відкидних систем.


Ламінація металопластикових конструкцій

Сучасні ламіновані вікна – це високоякісні вироби, які з роками не втрачають колір і не вимагають щорічного фарбування, як старі дерев’яні вікна. Щоб додати палітру кольорів у вашій оселі, ми пропонуємо ламінацію під дерево та широку палітру кольорів для віконних та дверних конструкцій. Скористайтеся цікавою можливістю виконати вікна в будь-якій колірній гаммі, орієнтуючись на особливості вашого інтер’єру.

WINSHIELD

Плівка ПВХ / ПММФ розроблена спеціально для ламінування вікон, дверей, панелей та інших виробів як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Плівка стала популярною завдяки своїм унікальним дизайнерським якостям, міцності, гнучкості, надійності та простоті у використанні. Протягом багатьох років вона не потребує будь-якого додаткового догляду, зберігаючи при цьому чудовий зовнішній вигляд. Плівка ПВХ WINSHIELD пропонує нові можливості декорування профілів та панелей:


Чи можна встановлювати металопластикові конструкції в зимовий період?

Період зими мало у кого асоціюється з будівельними та ремонтними роботами. У даній статті ми з’ясуємо, чи можна все ж таки встановлювати металопластикові конструкції в зимовий час, як це робити правильно та якісно.

Якісна і грамотна установка вікон може проводиться в будь-який час року, в тому числі і взимку! Єдиним обмеженням є температура повітря нижче -15 ° С, так як монтажна піна буде гірше розширюватися і застигати при більш низьких температурах. При морозах слабкіше -15 ° С установка вікон проводиться з використанням спеціальних «зимових» коштів монтажу. Так, «зимова» монтажна піна має більший коефіцієнт зчеплення з поверхнею і успішно використовується для установки вікон.

Під час установи взимку приміщення швидко охолоджується, але при дотриманні технології установки професійними монтажниками, віконний проріз може бути відкритим всього 20-40 хвилин. За  такий час приміщення не встигне охолодитися, а пластикові вікна будуть закріплені в віконному отворі.


Фурнітура для вікон MACO

Чому фурнітура фірми МАСО є такою популярною? Фурнітура компанії відрізняється своєю багатофункціональністю, високою надійністю і естетичним зовнішнім виглядом

Поворотні і поворотно-відкидна фурнітура

Всі вікна, які оснащені цієї фурнітурою, володіють захистом від корозії і високими шумоізолюючими властивостями, крім цього вони не потребують великої кількості регулювань. Якість фурнітури підтверджено великою кількістю позитивних відгуків та подяк від клієнтів нашої компанії. Фурнітура від виробника МАСО довговічна і високотехнологічна, все це досягається завдяки хромуванню і оцинкування поверхні, крім цього вся поверхня фурнітури покрита воском.

Великий попит на фурнітуру від австрійського виробника пояснюється її якістю та багатьма перевагами, серед яких:


Регулювання пластикового вікна з фурнітурою MACO

Запорукою якості та довговічності металопластикового вікна є не тільки профіль, а й фурнітура. З пластиковими ПВХ вікнами іноді трапляється так, що вікно закриватись насилу, починає піддувати із стулок, а ручки повертаються не так плавно, як раніше. Виготовлювачами віконної фурнітури Масо передбачена можливість нескладної самостійного регулювання роботи вікна. Для регулювання Вам знадобиться шестигранний ключ 4 мм, пласкогубці, викрутка.

1​. Якщо ви помітили, що стулка вікна кілька провисла і в момент закривання вікна початку зачіпати за раму, відрегулюйте стулку. Для усунення перекосу рами здійсните регулювання по горизонталі, впливаючи на петлі.

2. Почніть з верхньої петлі. Відкрийте петлю – ви побачите отвір під шестигранник. Вставте в отвір ключ і обережно обертайте його. Хід регулювання не більше ± 2 мм. Напрямок обертання залежить від конкретної проблеми з вікном – при обертанні ключа за годинниковою стрілкою стулка буде притягатися до петлі і низ вікна, протилежний петлі, підніметься.


Як працюють дренажні отвори в металопластикових вікнах?

Якщо ви задалися питанням, навіщо отвори в пластикових вікнах, швидше за все, побачили саме виходи внутрішньої дренажної системи. Це невеликі дірки, що знаходяться в профілі рами. Вони повинні бути у всіх вікон з ПВХ.

Дренажні отвори розташовані в нижній зовнішній частині рами (їх можна побачити відкривши стулку і подивитись на нижню частину раму). Дані отвори працюють для виведення назовні вологи. Важливо відзначити, в процесі експлуатації дренажні отвори необхідно регулярно очищати їх від забруднення, для цього потрібно зняти захистні ковпачки, а потім видалити сміття з отворів.

Наявність в рамі цих отворів продовжує термін служби металопластикової конструкції.Вони виводять з конструкції вологу, яка потрапляє туди з опадами або внаслідок утворення конденсату. При цьому отвори в пластикових вікнах попереджають як мінімум дві проблеми: 


Як правильно виміряти віконний проєм?

Відомо, що тривалість експлуатації віконної конструкції залежить від якісного монтажу. Для того, аби правильно встановити вікно, його потрібно заміряти у відповідності до усіх вимог. Визначення точних розмірів проекту дозволить уникнути труднощів і несподіванок в процесі монтажних робіт. Кожна конструкція виготовляється у відповідності з розмірами певного віконного отвору.

Неправильні заміри можуть привести до значних проблем у процесі монтажу. Якщо рама за розмірами  перевищує проєм, то знадобиться розширення отвору, якщо ж навпаки вікно буде маленького розміру, після його монтажу з часом утворяться щілини, через які буде задувати. Для виправлення такої ситуації потрібно розширювати укоси.

Неправильно поміряний проєм, може забезпечити вікну несправність зі своїми функціональними завданнями. Тому ми бажаємо розповісти про основні правила заміру вікон, орієнтуючись на правила, ми забезпечим вас чітким уявленням як заміряти вікна. Віконний отвір може мати два варіанти – з четвертю та без.